Martı Butik

Site Adı: Martı Butik

Site Tanımı:

Martı Butik Kimdir?

İzmir’in en güzel butiği Martı Butik, 2018 yılında Konak’ta perakende giyim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2019 yılında perakende sektöründe olduğu gibi Martıbutik.com adresinde internet üzerinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Martı Butik olarak temel hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize en tarz ve şık olanı büyümeye devam eden ekibimizle sunmaya devam edeceğiz.

Martıbutik.com, sisteminde Ticimax firmasınca sunulan 128 bit şifreleme bilgi güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Sitemizde yapacağınız tüm alışverişlerde 3Dsecure özelliği ile korunmaktadır.

Martı Butik tarafından sizlere sunulan tüm ürünler tamamen yerli üretimdir ve sizlere en uygun fiyat politikasıyla yerli olmaya devam edecektir.

Martıbutik.com; güvenli alışveriş, MNG Kargo ile tüm Türkiye’ye en kısa sürede teslimat, kapıda nakit/ kredi kartı ödeme, sitede 9 taksit, 150TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanı ile sizleri bekliyor.

Site Adresi: https://www.martibutik.com/

Görüntülenme Sayısı: 77

Bulunduğu Kategori: Genel

"Martı Butik" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"https://www.martibutik.com/" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex