Mars Global Danışmanlık

Site Adı: Mars Global Danışmanlık

Site Tanımı:

Mars Global Danışmanlık, 15 yılı aşkın süredir turizm sektöründe faaliyet gösteren tecrübeli bir ekip tarafından 2013 yılı Mart ayında yalnızca vize işlemleri için kurulmuş bir vize ofisidir.
Türkiye’nin önde gelen seyahat acentalarında ve çeşitli ülke konsolosluklarının vize birimlerinde görev yaptıktan sonra vize hizmetini butik bir konsepte taşımak amacıyla bir araya geldik.
7 yıldan bu yana, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve profesyonel vize hizmeti sunmaktayız.
Mars Global Vize Danışmanlık ekibi olarak, vize işlemlerini doğru, eksiksiz ve hızlı bir şekilde tamamlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.
ABD, İngiltere ve Schengen ülkeleri başta olmak üzere, Türk vatandaşlarına vize uygulayan tüm ülkelerin vize işlemlerini, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Türkiye’nin tüm şehirlerine hizmet vermekteyiz. Sitemizde, seyahat etmeyi düşündüğünüz ülke ile ilgili olarak en güncel evrak listelerini, başvuru formlarını ve dilekçe örneklerini bulabilirsiniz.
Başvurularınızı sizin adınıza yürütmemizi isterseniz bizi arayın. Müşteri temsilcilerimiz, evraklarınızın tamamlanmasından, vizeniz çıktıktan sonra pasaportunuzun size ulaştırılmasına kadar tüm aşamalarda bir telefon uzağınızda olacaktır.
Vize danışmanlık hizmetinin yanında, uçak bileti, otel rezervasyonu, emlak alım satım işleri, araç kiralama ve kongre organizasyon gibi bölümlere de sahip olan Mars Global Danışmanlık, hizmetin bir bütün olması gerektiği gerçeğini daima savunur. Kurumsal ve bireysel pazarda hizmet kalitesini en yüksek düzeyde tutarken, doğru ve müşteriyi koruyucu bir bütçe sunarak çalışmakta olduğu şirketlere ve bireylere maddi kazanç ve zaman tasarrufu sağlar. Yeniliklerin takipçisi olmayı ve bunları her projede sunmayı görev edinmiştir. Küçük iş yoktur ilkesini benimseyerek her projeye aynı dikkat ve disiplinle yaklaşır. Etkin fiyat politikası ve organizasyon kabiliyeti ile her zaman bir adım öne çıkar.
Mars Global Turizm, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB – 10203) üyesidir. Firmamız mutlu müşteriler kazanmak için yurt içi ve yurt dışı uçak bilet satış hizmetleri sunarak Yurt içi ve yurt dışında uygun konaklama seçeneklerini otel arama sayfamızda sizlere sunmaktadır.

Site Adresi: http://marsglobaldanismanlik.com/

Görüntülenme Sayısı: 356

Bulunduğu Kategori: Seyahat, Tatil veTurizm Siteleri

"Mars Global Danışmanlık" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"http://marsglobaldanismanlik.com/" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex