evlilikteklifi.com

Site Adı: evlilikteklifi.com

Site Tanımı:

Evlilik teklifi organizasyonu alanında 2003 yılından beri hizmet sağlayan firmamız İzmir, İstanbul ve Bodrum başta olmak üzere Türkiye genelinde hizmet sağlıyor. Örneğin evlilik teklifi organizasyonu yapmayı planlıyorsunuz ya heyecandan eliniz ayağınıza dolaşıyor bu firmaya internet üzerinde ulaşıyorsunuz onlar da sizi dinliyor ve istekleriniz doğrultusunda daha önceden yaptıkları yüzlerce organizasyondan fotoğraf ve videolar gönderiyorlar ve bu işin danışmanlık ve fikir alma kısmı tamamen ücretsiz.
eeee bu firma taş mı yesin kardeşim babasının hayrına bedava danışmanlık yapıyor…
Bunu dediğinizi duyar gibiyim fikir alanların çoğu maliyetleri duyunca zaten firma ile büyük ihtimalle çalışıyorlar ve buradan da firma kazanıyor. İnternette dolaşan çoğu ücretsiz eğitim gibi evlilik teklifinde olmasa düğün organizasyonlarında, Kına organizasyonlarında, sünnetlerinde yine bu firmanın kapısını çalıyorlar sonuçta gönüllü bir yardımlaşma ve kazanç işi….

Gelelim bu firma kimdir? nedir? ne iş yapar? kısmına… İzmir organizasyon firması ve başındaki kişiler uzun yıllardır organizasyon sektöründeler ve düğün, açılış organizasyonu, piknik organizasyonu, evlilik teklifi gibi alanlarda çalışırken evlilik teklifi organizasyonu alanında gelen talepler ve gelişime açık olmaları neticesinde bu alanda ilklerden biri olmuşlar. İlk başlarda İzmir’de hizmet veren firma zamanla Bodrum ve İstanbul taraflarında da yoğun talep görür olmuş ve buralarda da gayet güzel hizmet sağlıyorlar.
Evlilik Teklifi Fikirleri
Kız arkadaşınıza evlilik teklifi organizasyonu yapmayı planlıyorsanız aklınızda onlarca seçenek vardır ancak bu konuda etrafınızda profesyonel kimse yoktur. Bu konuda evlilik teklifi organizasyonu yapan firmayı arayabilir yada web sitelerini ziyaret ederek https://www.evlilikteklifi.com/ içinde evlilik teklifi fikirleri bölümünden yardım alabilirsiniz. Uzun ve bilgilendirici yazılar, Fotoğraflar ve en önemlisi evlilik teklifi fikirlerini yaptıkları organizasyon videolarıyla anlatmışlar… İnsanların en çok tercih ettikleri evlilik teklifi organizasyonları aşağıda başlıklar halinde sıraladık.
Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu
Ege bölgesi başta olmak üzere tüm sahil kasabalarında kumsalda evlilik teklifi organizasyonu yapılabilir. Güzel bir gazebo (tüllü çadır), altında oturma düzeni, etrafında mumla aydınlatılmış ışıklar, yer volkanları, havai fişekler, atıştırmalıklar ve arka fonda kumsalda evlilik teklifine uygun romantik müzikler çalınıyor. Profesyonel bir fotoğrafçı ve videocu etrafınızda sizi rahatsız etmeden ve organizasyonun büyüsünü bozmadan görüntülerinizi kaydediyor isin en önemli kısmı da etrafınızda bu işi en az yüzüncü defa yapan profesyonel bir ekip var. Kumsalda evlenme teklifi organizasyonu yapmak için bence hemen arayın bu firmayı.
Yatta – Teknede Evlilik Teklifi Organizasyonu
Firmanın kendine ait bir tane motor yatı ve bir tane de destek teknesi mevcut ancak onlarca tekne seçenekleri mevcut. Çeşme’de, Fethiye’de, Kuşadası’ında, Bodrum ve İstanbul’da yatta evlilik teklifi organizasyonu istediğiniz anda anlaşmalı yatları mevcut. Daha önceden evlenme teklifi organizasyonu düzenlenmiş bu işi bilen yatlar ve kaptanlar ile çalışıyorlar. Teknenin süslenmesi, evlilik teklifi için özel süsler, ışıklı objeler, girişte kırmızı halı ve yer volkanları yakılması, özel evlilik teklifi müzikleri yayını gibi birçok ayrıntı düşünülüyor. Organizasyonun başında zaten mutlaka bir bayan oluyor ve onun gözünden bayanların dikkat ettiği en ince detaylar düşünülüyor.
Pankartlı Evlenme Teklifi Organizasyonu
Pankartla evlenme teklifi organizasyonu en çok yapılan ve ekonomik açıdan uygulanması oldukça kolay olan bir evlenme teklifi paketi dir. Bu paketin içeriği yolda yürürken şehir merkezinde bir noktada bistro masa önünde kırmızı halı seriliyor ve etrafına özel yürüyüş yolu dekorları konuluyor, bistro masanın üzerinde özel süsler, şampanya veya alkolsüz içecek oluyor. Bistro masanın arkasında dev bir “benimle evlenir misin” yazılı pankart oluyor ve siz masaya doğru yürüdüğünüz anda yer volkanları yanıyor ve dev evlilik teklifi pankartı açılıyor. Pankartlı evlilik teklifi organizasyonu her hangi bir noktada yapılabilir. Kız arkadaşınızın evinin önünde yada vapur iskelesi önünde olabilir, istediğiniz özel bir noktada bu paketi özelleştirerek yapılabilir.
Evlilik Teklifi Fiyatları
Evlilik teklifi fiyatları dönemsel olarak ve yoğunluğa göre değişiklikler gösterebilir. Ancak Nisan 2020 tarihinde yol hariç evlilik teklifi fiyatları aşağıda belirttiğimiz aralıktadır.

Kumsalda evlilik teklifi fiyatları uzaklığa göre farklılık gösterse de dekorasyonlar, yer volkanları, aydınlatma, müzik ve ses sistemi, oturma düzenleri, masa üzerinde atıştırmalıklar fotoğrafçı dahil ortalama bütçesi 2500 tl ile 4500 tl arasında değişiklik göstermektedir. Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğine video çekimi klip yapılması, havai fişek gösterisi, pasta, çiçek, vip transfer gibi eklemeler yapılabilir.

Yatta – teknede evlilik teklifi fiyatları zamana mekana saate göre farklılık göstermesi tabi ki normaldir. Yat kiralama fiyatları çok farklıdır ancak İstanbul boğazı ve İzmir gibi merkezi lokasyonlar benzerlik gösterse de Bodrum ve Çeşme’de sezonda yat kiralama fiyatları inanılmaz rakamları bulabiliyor. Tekne kirası, teknenin süslenmesi, girişin süslenmesi, atıştırmalıklar, uçan balonlar, yer volkanları, fotoğrafçı ve organizasyon görevliler dahil yatta evlilik teklifi organizasyonu fiyatı 2000 tl ile 5000 tl arasında farklılık göstermektedir.
Pankartlı evlenme teklifi organizasyonu fiyatı diğer evlilik teklifi fiyatlarına göre daha ekonomik bir pakettir. Bu evlilik teklifi organizasyonu paketi içeriğinde bistro masa, masa üzerinde dekorlar, uçan balonlar, kırmızı halı, yürüyüş yolu ve süslemeler, fotoğrafçı, dev evlilik teklifi pankartı, yer volkanları, evlilik teklifi romantik müzik arşivi dahil 1200 tl ile 1800 tl arasında fiyatlara yapılabilir.
Bu listede yazılı olan evlilik teklifi organizasyonu fiyatları Nisan 2020 tarihinde ortalama piyasa fiyatlarıdır. Zamana, mekana ve yoğunluk durumuna göre farklılık gösterebilir. Evlenme teklifi paketleri hakkında bilgi almak, içeriklerini öğrenmek danışmanlarımızın yazmış olduğu evlilik teklifi fikirleri ve önerileri hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Web adresimiz www.evlilikteklifi.com

Telefon numaramız +90 507 876 66 66

instagram adresimiz @evlilikteklificom dan bilgi alabilirsiniz.

Site Adresi: https://www.evlilikteklifi.com/

Görüntülenme Sayısı: 357

Bulunduğu Kategori: Bölgesel ve Yerel Siteler

"evlilikteklifi.com" Kelimesi İle İlgili Arama Motorunda Çıkan Sonuçlar: Bing - Google - Yahoo - Yandex
"https://www.evlilikteklifi.com/" Site Adresinin Arama Motorlarındaki İndex Sonuçları: Bing - Google - Yahoo - Yandex